
Водонагрівач електр. Gorenje круглий GBFU, 100л, 2кВт, сухий тен, ун. монтаж, мех. кер-ння, C, білий
- Немає в наявності
- Код: GBFU100SIMV9
12 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 34 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 96.1 x 45.4 x 46.1 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Мінімальна температура нагріву води | 15 °C |
| Обсяг ємності для води | 96.2 л |
| Подача води | знизу |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | вертикальна/горизонтальна/Теплопотері за вертикального настінного монтажу: 2.08 кВтч/24 год; Теплопотері за горизонтального настінного монтажу: 2.45 кВтч/24 год |
| Функції | захист від перегрівання, захист від замерзання, швидке нагрівання, запобіжний клапан, світловий індикатор |
- Ціна: 12 499 ₴
