
Водонагрівач електр. Gorenje круглий GBH, 50л, 2кВт, сухий тен, горизонтальний монтаж, мех. кер-ння, C, білий
- Немає в наявності
- Код: GBH50V9
11 199 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 27 кг кг |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 50 x 59 x 50 |
| Колір | Білий |
| Мінімальна температура нагріву води | 75 °C |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Потребується потужність | 2000 Вт |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | горизонтальна, настінна |
| Функції | відкритий регулятор температури (на корпусі) |
- Ціна: 11 199 ₴



