
Водонагрівач електр. Tiki круглий GBF, 150л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, B, білий, 700160
- Немає в наявності
- Код: GBF150_ECONES150
17 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 50 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Колір | Білий |
| Обсяг ємності для води | 150 л |
| Потребується потужність | 2000 Вт /(2x1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Встановлення | вертикальна, настінна |
| Функції | захист від перегрівання, захист від замерзання, світлодіодний термометр, функція самонавчання, індикація несправності термостата, сухий протипожежний захист, індикація перегрівання, індикатор інтелектуальної роботи, регулювання діапазону температури/до 75 |
| Час нагрівання | 4 /54 хв (від 10 до 65 °C) |
- Ціна: 17 499 ₴









