
Оверлок MINERVA M840DS, 105Вт, 8 оп., (4, 3-х ниткові шви), білий
- Немає в наявності
- Код: M840DS
14 199 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minerva |
| Кількість швейних операцій | 8 шт. |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Вид машинки | Оверлок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна ширина стібка | 7 мм |
| Можливості | диференційний транспортер/подачи материала, дворівневий підйом лапки/4 и 6 мм, автоматична заправка лівого петлителя, імітація плоского шва/flatlock, швидке переключення на техніку рольового шва, не змінюючи голкової пластини, працює з різними видами ткан |
| Підсвітка | 1/лампа розжарювання — 15 Вт |
| Регулювання | тиск лапки, довжина стібка, ширина шва |
| Потребується потужність | 105 Вт |
| Тип швейної машинки | оверлок |
| Швидкість шиття | 1250 об/хв |
- Ціна: 14 199 ₴








