
Швейна машина MINERVA DECOREXPERT, комп`ютерна, 70Вт, 197 шв.оп., петля автомат, білий+синій
- Немає в наявності
- Код: DECOREXPERT
14 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minerva |
| Максимальна довжина стібка | 4.5 мм |
| Максимальна ширина стібка | 7 мм |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тип швейної машини | Комп'ютерна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна висота підйому лапки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 41 × 30 × 18 |
| Додатковий столик | 1 |
| Кількість швейних операцій | 197 шт |
| Можливості | реверс, шиття подвійною голкою, пришивання блискавок, пришивання ґудзиків, автоматичний нитковтягувач, знімна рукавна консоль |
| Підсвітка | 1 |
| Регулювання | довжина стібка, швидкість шиття, ширина стібка |
| Тип човника | горизонтальний ротаційний |
| Тип швейної машинки | комп'ютеризована |
| Формування петлі | автоматично |
| Чехол | М'який |
| Швидкість шиття | 850 ст/хв |
- Ціна: 14 499 ₴








