
Двері для лазні та сауни Tesli Briz 1900х700
- Немає в наявності
- Код: Tesli Briz 1900х700
7 626 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | в сауну |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Колір | Бронза |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | прозорі |
| Розмір | 1900х700 |
| Тип | скляні |
| Тип відкривання | універсальні ( ліві, праві ) |
| Товщина полотна | 6 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
- Ціна: 7 626 ₴








