
Двері для лазні та сауни Tesli Lux 2000х800
- Немає в наявності
- Код: Tesli Lux 2000х800
12 066 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | у сауну та лазню |
| Висота по коробу | 2000 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Колір | Бронза |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Наявність порогу | без порога |
| Порода деревини | липа |
| Прозорість | прозорі |
| Розмір | 2000х800 |
| Тип | зі склом |
| Тип відкривання | універсальні (праві, ліві ) |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Ширина за коробом | 780 мм |
- Ціна: 12 066 ₴








