
Вікно для сауни Tesli "Преміум" відкидне 1000х500
- Немає в наявності
15 528 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Матеріал | Липа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | поворотне |
| Висота по коробу | 500 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Глибина | 78 мм см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість стекол | 3 шт. |
| Склопакет | двокамерний |
| Тип | вікно для лазні та сауни |
| Товщина склопакету | 38 мм, загартований |
| Ширина за коробом | 1000 мм |
- Ціна: 15 528 ₴





