
Запарник Tesli 15 л. із термоясеню з пластмасовою вставкою та кришкою
- Немає в наявності
2 622 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Висота | 185 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранія | 6 місяців |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал вставки | пластмаса |
| Матеріал відра | термований ясен |
| Матеріал кріпильних деталей | нержавіюча сталь |
| Об `єм | 15 л |
| Тип | запарник |
| Ширина | з ручками 500 мм |
- Ціна: 2 622 ₴




