
Рушникосушка нержавіюча Ray-I 1500х30 TR
- Немає в наявності
- Код: 11-4265
8 664 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага | 3 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | нержавійка |
| Матеріал | нержавійка |
| Напруга | 220 В |
| Міцність | 35 Вт Вт |
| Розмір | 1500x120x30 |
| Тип тіну | сухий |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 8 664 ₴


