
Рушникосушка чорна EF 10 L
- Немає в наявності
- Код: TK- EF10L
4 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка може встановлюватися в ванних кімнатах, кухнях, пральнях чи інших приміщеннях, де може виникати необхідність в сушці речей.
Рушникосушка обладнана вбудованим захистом від перегріву, що запобігає перегоранню нагрівального елементу приладу та забезпечує довготривале та безпечне використання. Конструкція та внутрішнє обладнання обігрівача гарантує непереривну, безпечну експлуатацію при дотримані необхідних мір використання.
Також серед функцій присутні: електронний регулятор температури та таймер відключення.
Функції терморегулятора:
блокування кнопок (захист від дітей);
вмикання та вимкнення нагріву (діапазон температури 30-60 С);
вмикання на встановлений час;
наявність циферблату.
Скачать Каталог Рушникосушки
Cкачать Каталог Рушникосушки 2021 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 10 |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 160 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 910х525х66 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 4 590 ₴




