
Рушникосушка чорна EF 700 R
- Немає в наявності
- Код: TEFB700R
5 290 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електро рушникосушка чорна
Рушникосушка може встановлюватися в будь-якому приміщенні, де необхідна сушка речей. Наприклад, це може бути ванна кімната, кухня або пральня. Електро рушникосушка чорна виготовлена з високоякісної сталі, покрита оригінальною чорною фарбою з матовим ефектом, і має вбудований терморегулятор з таймером.
Маючи бездоганний зовнішній вигляд, можливість керування приладом і високу якість збірки, чорна рушникосушка стане не тільки стильним доповненням інтер'єру, але і забезпечить довговічну, зручну і безпечну експлуатацію приладу. Параметри електро рушникосушки: висота - 700 мм; ширина - 530 мм; глибина - 96 мм.
Особливості чорної рушникосушки:
Нагріванням рушникосушки керує мікропроцесорний термоконтроллер - вбудований в стійку терморегулятор. Керування терморегулятором здійснюється натисненням однієї кнопки. Для початку роботи необхідно задати температуру рушникосушки. Термодатчик контролює температуру поверхні електро рушникосушки, що вимикає його перегрів. Серед переваг регулятора:
включение и выключение нагрева прибора;
3 режима температуры – тёплый, средний, горячий;
таймер автоматического отключения нагрева на 3 часа;
ЭКО-функция, которая обеспечивает экономию электроэнергии и долговечность службы прибора;
хранения избранного режима работы (при отключении работа восстановиться в запрограммированном пользователем режиме);
функция "Быстрый старт" для ускоренного разогрева.
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт,
кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, пластикове кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт,
ключ шестигранний – 1 шт,
упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий,
чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт,
паспорт – 1 шт.
Додатково можливо до цієї моделі придбати комплект прихованого монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 6 |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 160 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 710х530х82 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 5 290 ₴




