
Рушникосушка чорна EF 700 L
- Немає в наявності
- Код: TEFB700L
5 290 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка електрична чорна
Електрична чорна рушникосушка може встановлюватися в будь-якому приміщенні, де необхідна сушка речей. Наприклад, це може бути ванна кімната, кухня або пральня.
Виготовлена з високоякісної сталі, покрита оригінальною чорною фарбою з матовим ефектом, і має вбудований терморегулятор з таймером. Володіючи бездоганним зовнішнім виглядом, можливістю управління і високою якістю збірки, чорна рушникосушка стане не тільки стильним доповненням інтер'єру, але і забезпечить довговічну, зручну і безпечну експлуатацію приладу. Параметри рушникосушки електричної чорної: висота - 700 мм; ширина - 530 мм; глибина - 96 мм.
Особливості рушникосушки чорної:
Нагріванням рушникосушки керує мікропроцесорний термоконтроллер - вбудований в стійку терморегулятор. Керування терморегулятором здійснюється натисненням однієї кнопки. Для початку роботи необхідно задати температуру рушникосушки. Термодатчик контролює температуру поверхні рушникосушки, що вимикає його перегрів. Серед переваг регулятора:
вмикання та вимкнення нагріву приладу;
3 режими температури – теплий, середній, гарячий;
таймер автоматичного вимкнення нагріву на 3 години;
ЕКО-функція, що забезпечує економію електроенергії та довговічність служби рушникосушки;
зберігання обраного режиму роботи (при відключенні робота відновиться у запрограмованому користувачем режимі);
функція "Швидкий старт" для швидкого розігріву.
Комплектація:
Рушникосушарка – 1 шт,
кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, пластикове кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт,
ключ шестигранний – 1 шт,
упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий,
чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт,
паспорт – 1 шт.
Додатково можливо придбати комплект прихованого монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 6 |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 160 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 710х530х82 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 5 290 ₴




