
Мережевий адаптер D-Link DUB-2332 1xGE, 3xUSB-C, USB-C з адаптером USB-C/USB-A
- Немає в наявності
- Код: DUB-2332
1 399 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB, Ethernet |
| Вага | 40 г кг |
| Висота | 16.5 мм |
| Глибина | 83.7 мм см |
| Доп. порти і роз'єми | USB 3.0, USB 2.0, USB 1.1 |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Призначення | зовнішня |
| Підтримка | Windows 7, Mac OS/X 10.8, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Підтримка мережевих протоколів | 802.3, 802.3u, 802.3ab |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Ширина | 24 мм |
- Ціна: 1 399 ₴
