
Шафа APC NetShelter SX 42U (600x1070)мм колір чорний
- Немає в наявності
- Код: AR3100
159 005 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 U |
| Максимальна глибина монтажу | 915 мм |
| Маса | 125.09 кг |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Тримальна здатність (динамічна) | 1022.73 кг |
| Тримальна здатність (статична) | 1363.64 кг |
| Ширина стійки | 19 " |
- Ціна: 159 005 ₴









