
Шафа DIGITUS 19", 9U, Wall Mounting Dynamic Basic, 600x600 мм, 60кг максимально, сіра
- Немає в наявності
- Код: DN-1909U-6/6-EC
10 387 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 U |
| Максимальна глибина монтажу | 450 мм |
| Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі | 60 кг |
| Матеріал | сталь, скло |
| Призначення | Для встановлення серверного обладнання |
| Тип | Шафа телекомунікаційна |
| Тримальна здатність (статична) | 60 кг |
| Ширина стійки | 19 " |
- Ціна: 10 387 ₴






