
Шафа MIRSAN 19", 9U, WTC, 565x450 мм, максимально 80 кг, чорна
- Немає в наявності
- Код: MR.WTC09U45DE.01
8 400 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirsan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 U |
| Максимальна глибина монтажу | 450 мм |
| Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі | 80 кг |
| Маса | 23 кг |
| Матеріал | Сталева |
| Призначення | Розміщення мережевого та телекомунікаційного обладнання |
| Тип | Монтажна шафа настінна |
| Тримальна здатність (динамічна) | 60 кг |
| Тримальна здатність (статична) | 80 кг |
| Ширина стійки | 19 " |
- Ціна: 8 400 ₴
