
Шафа MIRSAN 19", 42U, GTN SERVER, скляні двері, 600x800 мм, максимально 1000 кг, чорна
- Немає в наявності
- Код: MR.GTN42U68DE.01
35 000 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirsan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 U |
| Максимальна глибина монтажу | 800 мм |
| Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі | 1000 кг |
| Маса | 110 кг |
| Матеріал | сталь, алюцинк |
| Призначення | Для встановлення серверного обладнання, Розміщення мережевого та телекомунікаційного обладнання |
| Тип | Монтажна шафа підлогова |
| Тримальна здатність (динамічна) | 800 кг |
| Тримальна здатність (статична) | 1000 кг |
| Ширина стійки | 19 " |
- Ціна: 35 000 ₴
