
Радіатор сталевий Kermi Profil-K FKO 11 тип 500x800мм бокове підкл, 838Вт RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: FK0110508W02
5 456 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 11 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 735 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 918 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 61 мм |
| Монтажня довжина | 800 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 7 м2 |
| Підключення | бокове, FKO |
- Ціна: 5 456 ₴




