
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 11 тип 300x900мм нижнє підкл, 615Вт RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: FTV110300901R2K
7 417 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 11 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 496 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 615 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 300 мм |
| Монтажна глибина | 61 мм |
| Монтажня довжина | 900 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 5 м2 |
| Підключення | нижнє FTV, праве |
- Ціна: 7 417 ₴




