
Радіатор сталевий Kermi Line-V PLV 22 тип 200x1000мм нижнє підкл, 821Вт RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: PLV220201001RXK
12 356 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 656 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 821 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 205 мм |
| Монтажна глибина | 102 мм |
| Монтажня довжина | 1005 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 6 м2 |
| Підключення | праве, нижнє PLV |
- Ціна: 12 356 ₴




