
Портативна електростанція Konner&Sohnen KS 2400PS, 2400Вт, 2240Вт/год, LifePo4, Bluetooth, UPS, 25.9кг
- Немає в наявності
- Код: KS2400PS
50 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вага | 25.9 кг кг |
| Виходи USB | USB Type-C/Power Delivery 100 Вт / Power Delivery 45 Вт, USB Type-A /Quick Charge 3.0 (2×USB-A 18Вт) |
| Виходи змінного струму | 4 × 230 V |
| Виходи постійного струму | DC-5525 2×12В/10А |
| Вихід | XT60, DC5525, USB, Type-C, прикурювач 12 В |
| Габарити | 409 х 299 х 307 /мм |
| Ефективність | ≥92% |
| Захист від перевантаження/короткого замикання | Автоматичний вимикач |
| Максимальна вихідна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2400 Вт |
| Пікова потужність | 4800 Вт/1с |
| Реальна ємність | 2240 Вт·год /(50 А·год, 14x3.2 В) |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 50 999 ₴









