
Портативна електростанція Schneider Electric OffGrid Portable Power Station 500, 500 Вт, 517 Вт/год, Wireless Charge
- Немає в наявності
- Код: PPS500-GR
24 794 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | APC |
| Користувальницькі характеристики | |
| АС Вхід | 1 x 190–265 В, 0.65 А |
| Вага | 5.5 кг кг |
| Виходи USB | USB Type-C/(USB-C PD 5-20 В / 3 А (60 Вт); 1 x USB-C QC 5-12 В / 3 А (18 Вт)), USB Typa-A/(3 x 5 В / 2,4 А (12 Вт)) |
| Виходи постійного струму | Автомобільний порт: 12 В 10 А (макс. 120 Вт), 2 x DC5521 12 В/5 А, 1 x бездротова зарядка, 15 Вт |
| Вихід | Автомобільний порт 12 В 10 А (макс. 120 Вт), 2 x Schuko CEE 7, 230 В, 2 x DC5521 12 В / 5 А, 1 x бездротова зарядка, 15 Вт |
| Габарити | 250 x 200 x 204 |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вихідна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 190–265 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Пікова потужність | 749 Вт |
| Реальна ємність | 517 Вт·год |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 24 794 ₴





