
Портативна електростанція Konner&Sohnen KS 500PS, 500Вт, 448Вт·год, LifePo4, 230В, Bluetooth, 4.9кг
- Немає в наявності
- Код: KS500PS
17 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.9 кг кг |
| Виходи USB | USB Type-C/(Power Delivery 100 Вт), USB Typa-A/(2 x USB-A 18Вт) |
| Вихід | Type-C1: PD 100 Вт, роз’єм для прикурювача 12 В/10 A, Вхід для заряджання від сонячного модуля PV МРРТ DC 7909 Макс. 120 Вт, 1 x 230 В |
| Габарити | 340 x 105 x 185 |
| Ефективність | ≥92% |
| Номінальна вихідна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Пікова потужність | 1000 Вт |
| Реальна ємність | 448 Вт·год /(35 А·год, 4x3.2 В) |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 17 999 ₴









