
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ45 iWatch emergency charging source(1400mAh) White
- Немає в наявності
- Код: 6941991109232
351,91 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 53 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | iWatch |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 1400 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 2.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Модель Power bank | BJ45 |
| Особливості | з LED індикатором |
| Міцність | 12 W Вт |
| Призначення | iWatch 1-9, SE/SE2, Ultra/Ultra2 |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 74 × 50 × 16 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | White |
- Ціна: 351,91 ₴








