
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ50 Leader PD20W magnetic power bank(5000mAh) Purple
- Немає в наявності
- Код: 6941991110320
666,07 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | Без індикатора |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 117 г кг |
| Вихідний роз'єм 2 | Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 5000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ50 Leader |
| Міцність | 20 W Вт |
| Призначення | для мобільних телефонів |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 102 × 66 × 9 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Purple |
- Ціна: 666,07 ₴





