
Зовнішній акумулятор HOCO Q32 Bird PD20W wireless magnetic power bank(5000mAh) Metal Gray
- Немає в наявності
- Код: 6942007634076
553,76 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхід | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 5000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Кабель | Відсутній |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC + алюмінієвий сплав |
| Модель Power bank | Q32 Bird |
| Міцність | 20 W Вт |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 100.5 × 65.5 × 11 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове/бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W |
| Колір корпусу | Metal Gray |
- Ціна: 553,76 ₴



