
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Cluster Black(With Simple Series Charging
- Немає в наявності
- Код: P10022107113-00
943,58 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 138 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 1 × Type-C; Wireless charging |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 5000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | P10022107113-00 |
| Міцність | 20 W Вт |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 943,58 ₴







