
Зовнішній акумулятор Baseus Magnetic Mini Wireless Fast Charge Power Bank 5000mAh 20W Nebula Purple
- Немає в наявності
- Код: P10022107513-00
943,58 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 138 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 5000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Magnetic Mini Wireless |
| Особливості | Магнітна фіксація |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 97.4 × 63.8 × 14.7 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | мережа |
| Паковання | Індивідуальна |
| Функції зарядки | Quick Charge; Power Delivery; Qi |
| Колір корпусу | Nebula Purple |
- Ціна: 943,58 ₴









