Зовнішній акумулятор UGREEN PB311 10000mAh Mini Quick Charging 20W
- Немає в наявності
- Код: UGR-25742
949,41 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зовнішній акумулятор UGREEN PB311 10000mAh Mini Quick Charging 20WНемає в наявності
949,41 ₴
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 200 г кг |
| Вихідний роз'єм 2 | Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A |
| Вхід | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель Power bank | PB311 |
| Міцність | 20 W Вт |
| Призначення | для смартфона, планшета, ноутбука, смартгодинника, смартбраслета, фотопарату |
| Розміри | 131.7 × 66 × 17 мм |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | дротове |
| Паковання | Картонна коробка |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 949,41 ₴
