
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Nebula Purple
- Немає в наявності
- Код: P10022801513-00
987,71 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 248 г кг |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Airpow |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 153.5 × 69.4 × 17.6 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Nebula Purple |
- Ціна: 987,71 ₴









