
Зовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black
- Немає в наявності
- Код: 6931474783608
712,89 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 230 г кг |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J102 Cool figure |
| Особливості | LED-дисплей |
| Міцність | 12 W Вт |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 149×70×17 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 712,89 ₴





