
Зовнішній акумулятор HOCO J117A Esteem PD20W magnetic power bank(10000mAh) Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007605823
987,58 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | MagSafe |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Модель Power bank | J117A Esteem |
| Особливості | з LED індикатором |
| Міцність | 20 W Вт |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 987,58 ₴






