
Зовнішній акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging Power Bank HD Edition 20000mAh 100W Black
- Немає в наявності
- Код: PPBL000301
2 738,50 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 490 г кг |
| Вихідний роз'єм 2 | 2 × USB |
| Вихідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Вхід | USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель Power bank | PPBL000301 |
| Міцність | 100 W Вт |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Розміри | 162×143×18 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Паковання | Картонна коробка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 2 738,50 ₴









