
Зовнішній акумулятор Baseus Free2Pull Power Bank with Retractable Cable 20000mAh 65W Lunar gray
- Немає в наявності
- Код: P10073700843-00
2 785,20 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | P10073700843-00 |
| Міцність | 65 W Вт |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Ціна: 2 785,20 ₴

