
Зовнішній акумулятор Baseus Blade High Power Digital Display Quick Charge Power Bank 20000mAh 100W Black
- Немає в наявності
- Код: PPBL000201
3 283,80 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 490 г кг |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | Blade High Power Digital Display |
| Міцність | 100 W Вт |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | дротове |
| Функції зарядки | Quick Charge швидка зарядка 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 3 283,80 ₴







