
Зовнішній акумулятор Baseus Amblight Digital Display Fast Charge Power Bank 26800mAh 65W Cluster Black
- Немає в наявності
- Код: P10022402113-00
2 884,83 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 534 г кг |
| Вихідні інтерфейси | 4 × USB + USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 26800 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 5 |
| Модель Power bank | Amblight |
| Міцність | 65 W Вт |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Розміри | 145×65×38 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery 65 W; Quick Charge 4.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 2 884,83 ₴









