
Зовнішній акумулятор HOCO J72A Easy travel power bank(20000mAh) White
- Немає в наявності
- Код: 6931474738400
1 200,15 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J72A |
| Особливості | з LED індикатором |
| Призначення | для смартфонів та планшетів |
| Розміри | 145×68×28 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Ціна: 1 200,15 ₴







