
Автомобільний зарядний пристрій Baseus High Efficiency Pro 1-for-2 Car Cigarette Lighter 30W Cosmic Black
- Немає в наявності
- Код: C00455300121-00
864,01 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 230 кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 24V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | High Efficiency Pro |
| Особливості | LED-дисплей |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 864,01 ₴









