
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Digital Display PD3.1 Dual Fast Charger Car Charger U+C 140W Set Obsidian Black (With
- Немає в наявності
- Код: CGZX070001
1 869 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Вихідна потужність | 140 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A; 9 A; 12 A; 20 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Digital Display |
| Особливості | LED-дисплей |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 1 869 ₴









