
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Tiny Star Mini Quick Charge Car Charger USB Port 30W Gray
- Немає в наявності
- Код: VCHX-A0G
391,42 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Вихід | 4.5V / 5V / 9V / 12V / 20V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мoдель | Tiny Star Mini Quick Charge Car Charger |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 391,42 ₴






