
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B9 66W(2USB-A+USB-C) three port metal car charger
- Немає в наявності
- Код: 6974316281726
503,71 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Вихідна потужність | 66 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Мoдель | B9 |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 503,71 ₴






