
Автомобільний зарядний пристрій ACEFAST B14 165W (2*USB-C+USB-A) 3-port car charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6974316282938
879,57 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 кг |
| Вихідна потужність | 165 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Мoдель | B14 |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Ціна: 879,57 ₴






