
Автомобільний зарядний пристрій Usams US-CC162 C31 15W Transparent Dual USB A+A Mini Car Charger
- Немає в наявності
- Код: CC162CC01
129,24 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 15 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | US-CC162 C31 |
| Особливості | Прозорий дизайн, підсвічування. |
| Колір | Transparent-Black |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
- Ціна: 129,24 ₴





