
Автомобільний зарядний пристрій WUW-C185 PD20W+QC3.0 black
- Немає в наявності
- Код: 6972573335466
124,43 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 38 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | C185 |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Transparent-Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 124,43 ₴





