
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z29 Regal digital display cigarette lighter car charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6957531092186
187,92 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 г кг |
| Вихід | 5V |
| Вихідна потужність | 96 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A; 1 гніздо прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z29 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 187,92 ₴




