
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z28 Power ocean cigarette lighter in-car charger with digital display White
- Немає в наявності
- Код: 6957531091967
264,58 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77 кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 24V |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A; 2 гнізда прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z28 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 264,58 ₴





