
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ6 PD45W 3-port(2C1A) car charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6931474765185
385,17 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43 кг |
| Вихідна потужність | 45 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вихідний струм | 5 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Мoдель | NZ6 |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
- Ціна: 385,17 ₴








