
Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z59 Rank 48W dual port PD30W+QC3.0 dual cigarette lighter slot car charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007641500
328,19 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 97 кг |
| Вихід | 5V / 9V / 12V / 24V |
| Вихідна потужність | 48 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A; USB-C; 2 гнізда прикурювача |
| Вихідний струм | 3 A |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | Z59 Rank |
| Особливості | LED індикація |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 328,19 ₴





