
Автомобільний зарядний пристрій HOCO NZ14A Guerrero PD20W+QC3.0 car charger Black
- Немає в наявності
- Код: 6942007620437
213,04 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Вихідна потужність | 38 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Мoдель | NZ14A Guerrero |
| Особливості | RGB-підсвічування |
| Колір | Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 213,04 ₴








